Červen 2012

Tudůdůů.

21. června 2012 v 14:14 Bláboly
Já tak strašně nenávidím, když jste s někým na něco domluvený a on vám to den předem odřekne! Nenávidím to, protože třeba kvůli tomu zrušíte dalších pár akcí, který jste všechny mohli stihnout, ale takhle?!!! Vypadá to, že víkend, na který jsem se těšila takovou dobu.., na který jsem čekala jako na smilování.., zase proležím doma! Sůůpr čůůpr. Ještě, že už máme ten bazén, jinak bych tu asi chcípla. A stejně se těším, že budu celý víkend sama doma, protože stejně doufám, že se ještě něco na poslední chvíli vymyslí a já přece jen nebudu sama. Těším se z toho, že už bude konec roku a prázdniny!! Těším se z toho, že vysvědčení dopadlo úplně fantasticky! Těším se z víc věcí. Je mi fajn. Teď můžu vážně říct, že je mi dobře. A strašně mě potěšil pan, kterému jsem začala říkat Kudrlinka ( má dokonalý vlasy!!). No. Abyste věděli, to je trochu na delší vypravování a to se mi moc nechce vypisovat. Jak jste si asi mohli všimnout, poslední dobou se tady moc neukazuju, nevyjadřuju se.. možná je to právě proto, že se mám fajn. nemám si na co stěžovat a o pozitivních věcech moc psát neumím.

Jsem zpět.

5. června 2012 v 14:34 Bláboly
Tak jo, zase se mi dokázalo, že tento blog nedokážu opustit. A je jedno, že nepíšu každý den, každý týden, někdy dokonce nenapíšu nic ani za měsíc. Hlavní ale je, že tady zůstanu. Je tady toho spousta.. což mě najednu stranu nutí k tomu, abych odsud odešla a začla svůj "blogový život" někde jinde. Ale na druhou stranu to všechno potřebuju. Sem tam si můžu připomenout jak jsem strašně pitomá, jak jsem se měla fajn nebo zase neměla.. Ale je to tu prostě moje. Jen moje. Už dva roky sem zapisuju své myšlenky, pocity, touhy.. všechno. A odejít nedokážu. Prostě ne.
Takže všem, kterým jsem dala novou adresu blogu ( haha, byly to jen dvě slečny.), se omlouvám. Vím, že jsem se měla pevně rozhodout a až pak vypustit do světa, že tu končím.. ale až pozdě mi došlo, že končit nechci.
Mám ten blog fakticky ráda.