Únor 2011

La la laj

17. února 2011 v 20:50 Bláboly
Konečně jsem se sem pořádně dostala. Přijela jsem z města, vlezla do vany a teď jsem skončila tady. Je to super pocit zachumlat se s mokrou hlavou do peřiny a dívat se na TV. Za chivlku to tu asi zabalím. Protože včera ( spíš dneska) jsme šly spát se sestřenkou něco po čtvrté a v sedum už jsem zase stávala. Musela jsem ráno hlídat bráchu, protože všichni byli pryč. A to mě čeká i zítra.

Ještě si musím od někoho sehnat sešity do školy a všechno si to stihnout opsat, protože jsem tam chyběla dva a půl týdne, takže budu mít co dělat. Samozřejmě jsem si to musela nechat na poslední chvilku, takže o víkendu budu mít co dělat. ( pokud sešity neskončí v kopírce .D)
Do školy se absolutně netěším. Skoro tři týdne sedět doma už mi sice leze krkem, ale radši tohle než chodit do školy. Fakt se strašně těším až mi zase učitelka z těláku bude říkat, jak jsem levá, tlustá a podobně, těším se na to, až budou děcka... No to je jedno. To jindy. Nechci myslet na školu už teď tři dny předem.

A jak už jsem dneska psala. Zažila jsem opravdu hodně vysmátý dny. S Barčou to ani jinak nejde. Už když ju vidím, směju se. Směju se ještě tejden po tom. Mám ju strašně ráda. Vždycky mě dokáže rozesmát. Když jsme byli malé, naši se stýkali a my jsme byli každej tejden spolu, ale potom se naši rodiše pohádali a od té doby jsme se přestali vídat. Když jsme byly menší, kreslily jsme si obrázky a posílaly si je poštou. Později jsme si psávaly i dopisy a teď bez sebe nevydržíme ani jeden tejden. I když se naši rodiče nesnesou..


Někdy se mi zdá,
že patřím do dávný doby.
Chodím sem a tam, tak jak se cítit mám
letím za vůní květů, cítím pláč
a každou chvíli i slunce zmizí.


Už si začínám trochu uklízet v hlavě. Je to potřeba.

Vypouštím Valentýn

14. února 2011 v 11:04 Bláboly
Je Valentýn. Přemejšlela jsem nad tím svátkem docela dlouho, ale pořád nějak nevím co na něho říct. Na jednu stranu je fajn, že ten nejkrásnější cit ve vesmíru má svůj vlastní den v roce, kdy se slaví.. Na druhou stranu je smutný, že lidé k vyznání citů potřebujou tento den. Já osobně se ho letos snažím tak nějak vypouštět a nevšímat si všude kolem těch šťastně zamilovanejch.. Nemám na to tak nějak náladu.. Nemám náladu na srdíčka a nic tomu podobnýmu. Možná se to během dne zlepší :), co já vím..
Začaly prázdniny a já nějak nevím, co si počít. Teda teď hlídám bráchu, ale odpoledne ? Co celý týden ? Achjo, to zas bude unuděnej tejden. Hlavně už se těším na pátek a sobotu :). 
Týjo, dneska mi nějak nejde psát, ale mám zrovna strašnou chuť napsat něco dlouhatánskýho.